Vastgoed Veiling

Recreatiekavel met bungalow in Krumhermersdorf - Duitsland

    Flurstück 894/7 Blatt 865
    09434 Krumhermersdorf (Duitsland)
    • Aan de buitenrand van Krumhermersdorf (09434 Zschopau), Flurstück 894/7, Blatt 865 Gelegen in het oostelijke deel van de mooie deelstaat Saksen, in de nabijheid van steden als Dresden, Leipzig en Chemnitz, met een enorm natuur- en bosrijk gebied als achtertuin, ligt tegen de bosrand verscholen deze prachtige kavel recreatiegrond van maar liefst 354 m² groot. De kavel bevindt zich op een kleinschalig recreatiepark (ca. 16 kavels). Dit "Erholungsgrundstück" is omgeven door groen, bos en akkers en uniek gesitueerd in het glooiende landschap. Op het perceel bevindt zich een kleine, uit hout opgetrokken, recreatiewoning met veranda. De opstal behoeft enige modernisatie en is voorzien van stroom. De kavel is via een mandelige weg bereikbaar, waarvan u ook voor 1/8 deel eigenaar wordt. Het geheel is idyllisch tegen een bosrand gesitueerd, met de prachtige wateren van de Talsperre Neunzehnhain II als middelpunt. Wat een heerlijke plek om tot rust te komen, uw eigen recreatiewoning met gezellige houtkachel te realiseren, buiten de pizzaoven of BBQ aan te steken, een kampvuurtje te maken, weg te dromen tussen eigen groen, geheel omgeven door natuur, bos, weilanden en akkers. Van hieruit pakt u de auto, fiets, motor of MTB en trekt erop uit. Bezoek de mooiste historische steden en dorpen van Saksen of Thüringen, of ga ’s winters skiën in het Vogtland! In deze omgeving fietst/mountainbiket u dagen achtereen. De regio staat ook bekend om zijn prachtige wandelroutes (Hiking Trails), meren, uitgestrekte bossen en uitkijktorens. Ook vissers en watersporters komen hier aan hun trekken. Hier, waar de winters nog winters zijn en alle seizoenen een beleving, kunt u uw eigen perceel grond met recreatiewoning bemachtigen als toekomstbestendige investering! 50.725754,13.125176 coördinaten Google maps

    Over het object

    • Gebruikssituatie
      Onbekend

    Over de veiling

    • Soort
      Partnerveiling
    • Datum
    • Organisator
      Troostwijk Auctions
    • Toewijzing
      Recht van gunning

    Kosten

    Houd, naast het veilingbedrag, rekening met de volgende kosten:

      Bezig met verbinden

      Notaris

      Vastgoed Veiling Overschiestraat 59 1062 XD Amsterdam

      Deze website maakt gebruik van cookies.
      Lees meer in onze privacy- en cookieverklaring.